Mava Online Satınalma platformu talep , depo kontrol, satınalma departmanı, firma teklif alma , teklif karşılaştırma , genel müdür onayı , sipariş yönetimi ,depo girdi kontrol , kalite kontrol aşaması olarak çalışır .

Satınalma Flatformunda ilk önce ürün gruplarını belirlenir örneğin Kırmızı etler, Soğuk içeçekler gibi katagori yapılır. Bu katagorileri firmaların ataması yapılır böylelikle hangi katagori grubundan ürün talep geldiğinde hangi firmaya teklif isteneceği belirtilmiş olur . Böylelikle bir kasap firmasına içeçek ürünlerine ait teklif gitmesi engellenmiş olur .

Depo Talepten gelen satınalma talepleri tek tuşla fiyat teklifi al diyerek firmalara online teklif formları oluşturulmuş olur . 
firmalara kendilerine özel şifreleri ile giriş yaparak marka model stok durumu ve ambalaj tipine göre fiyat teklifi verilir .
TEklif alma işlemi bitirdiğinizde fiyatlar online sisteminizde gözükecektir .Hangi firmanın kaç para verdiyse sistem otomatik olarak en uygun olanları onaylar . Sizler sistemin onayladıklarını onayı değiştirebilirsiniz .
Bu değişiklikler ekran değişik renkler ile görünmektedir. 

Satınalma müdürü onayladıktan sonra genel müdür onay verilmesi gönderilir . Genel müdür teklifleri okarşılaştırmaları görür gerek duyarsa onaylar yada geri satınalma iade edebilir . 
Genel müdür onayladıktan sonra satınalma sipariş yönetim sistemine teklifler .

Tek tuşla siparişleri onaylanan  firmalara geçilir. Firmalar gelen siparişlerini sistem üzerinden online takip eder.

Online satınalma sistemi talepten teklif alma sipariş süreçlerini tek platform üzerinden yapılır.Diğer excel yada hesaplamak için uğraşılmaz .

 

 

Depo  ve  Daha fazla bilgi için 0 5445632020 Destek alabilirsiniz .

http://www.mavajet.com/

Marmaris YAzılım
Marmaris YAzılım